Menu Zamknij

Druk na meblach

Produkty dla niewidomych, druk UV to najnowocześniejsze rozwiązanie. Dzięki poddrukowi osiągamy wysoką jakość właściwego zadruku. Oznaczenia dla niedowidzących i niewidomych.

Produkty dla niewidomych

Poddruk (inaczej nazywany inkrustacją lub wypukłym pismem) to metoda umożliwiająca osobom niewidomym dotykanie i odczytywanie tekstów, które są wypukłe na powierzchni materiału.

Braille

Braille to system pisma dla osób niewidomych, w którym litery i znaki są reprezentowane za pomocą kombinacji wypukłych punktów. Można je tworzyć przy pomocy specjalnego urządzenia do pisania Braille’a lub maszyny Braille’a.

Drukarnia wykonuje wszelkiego rodzaju druki, naklejki, oznaczenia, szyldy, tablice dla niewidomych, wydruki wielkoformatowe. Szybka realizacja i atrakcyjne ceny.

Szyldy Częstochowa

Szukasz wyjątkowych banerów reklamowych, które wyróżnią Twoją firmę lub wydarzenie? Drukarnia PANTAPRO oferuje szeroki wybór banerów w wysokiej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy usługi montażu i demontażu banerów na terenie wydarzeń lub innych lokalizacji.

Projekt szyldu w cenie wykonania szyldu. Czas realizacji szyldu zależy od wielkości i materiału z jakiego ma byc wykonany. Ceny szyldów od 50 zł netto.

Druk na meblach

Druk na meblach to innowacyjny sposób na personalizację i ozdobienie mebli, co nadaje im unikalny charakter. Druk na drewnianych powierzchniach mebli, takich jak szafy, stoliki, komody. Możliwość tworzenia imitacji różnych rodzajów drewna. Oferujemy wysoką jakość druku, indywidualne podejście do każdego projektu i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w stworzeniu mebli, które będą odzwierciedlać Twój unikalny styl.

Zapewniamy wysoką jakość druku, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb reklamowych.